+48 607 451 793

STRONA

 GŁÓWNA

KARTRYDŻ

LINIE

MASZYNY

PARTNERZY

INSPEKCJA

SERIALIZACJA

NOWOŚCI:

KONTAKT

Serializacja + Track & Trace

 

Optel Vision oferująca rozwiązania do inspekcji, serializacji i agregacji jest naszym nowym Partnerem.

 

 

 

Moduły Track and Trace produkcji Optel Vision dają ostateczne rozwiązanie, które spełnia bieżące wymagania legislacyjne, a nawet je przewyższa, a ponadto jest bardzo elastyczne, dając możliwość przystosowania do wszystkich nadchodzących regulacji. Ta uniwersalność może zostać osiągnięta, przez zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych firmy Optel Vision oraz technologii IT ze sprawdzonym i przetestowanym systemem serializacji. To rozwiązanie Track & Trace posiada bogatą listę zalet i partnerów, dzięki czemu może zostać szybko i łatwo wprowadzona do wyposażenia.

 

Nasze rozwiązania docierają do Państwa wstępnie skonfigurowane i wstępnie zwalidowane. Nasze moduły dowiodły ich ekstremalnej niezawodności, elastyczności i zdolności przystosowawczych. Wykorzystując otwartą architekturę IT ze standardowymi interfejsami, będziecie Państwo mogli szybko reagować i przystosowywać się do wszelkich przyszłych zmian w regulacjach prawnych w Państwa kraju. Rozwiązania Optel Vision oferują możliwość szybkiego wprowadzenia do wyposażenia z minimalnymi czasami przestoju, stabilną pracę linii pakującej i sprawność wyposażenia z maksymalną elastycznością roboczą dla różnych konfiguracji i regulacji.

 

IISP: MASZYNY PROCESOWE, MASZYNY PAKUJĄCE ORAZ KOMPLETNE LINIE RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW, ROZWIĄZANIA DO INSPEKCJI SERIALIZACJI I AGREGACJI ORAZ CARTRIDGE DO DRUKAREK PRZEMYSŁOWYCH

 

Witamy na oficjalnej witrynie internetowej Innovative Industrial Solutions Poland. Firma oferuje  nowoczesne rozwiązania technologii produkcji i pakowania dla przemysłów farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Posiadamy również urządzenia i rozwiązania do inspekcji, serializacji i agregacji. Ofertę uzupełniają cartridge do drukarek przemysłowych.

 

Oferowane maszyny są znane w Polsce oraz na rynkach europejskich i globalnych. Charakteryzują się nowoczesnością, wysoką jakością wykonania, elastycznymi wydajnościami, krótkimi czasami przezbrojeń oraz referencjami od małych, średnich i największych Partnerów.

 

W aktualnej ofercie posiadamy:

 

  • Cartridge do drukarek zamontowanych na liniach pakujących
  • Kompletne rozwiązania do inspekcji, serializacji i agregacji
  • Granulatory, wieże fluidyzacyjne, tabletkarki, powlekarki, kapsułkarki (twarde i miękkie)
  • Blistkarki, dozwownice proszkowe, liczarki, rozlewaczki, saszetkarki, maszyny stick-pakujące,  kartoniarki jednostkowe, pośrednie i zbiorcze, tubiarki.
  • Kompletne linie: granulacyjne, liczarkowe, proszkowe, rozlewnicze, blistkarkowe, saszetkowe, stick-pakowe, tubiarkowe, inne.
  • Wszystkie oferowane maszyny i urządzenia są nowoczesne, spełniają warunki GMP, posiadają gwarancje i serwis producenta.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat sprzedawanych przez nas urządzeń, zapraszamy do bliższego zapoznania się z materiałami dostępnymi na stronie lub w kontakcie bezpośrednim, do czego gorąco zachęcamy.

 

STARSZE WPISY

 

18-01-2016        Etykieciarka DEM do serializacji butelek i pojemników

18-01-2016        DTT200 Track&Trace kartoników

12-08-2015        Liczarki Cremer Speciaalmachines B.V.

12-08-2015        Serializacja + Track & Trace

 

STARSZE WPISY

 

18-01-2016        Etykieciarka DEM do serializacji butelek i pojemników

18-01-2016        DTT200 Track&Trace kartoników

12-08-2015        Liczarki Cremer Speciaalmachines B.V.

12-08-2015        Serializacja + Track & Trace