nasi partnerzy - Maszyny, linie procesowe i pakujące

INNOVATIVE INDUSTRIAL SOLUTIONS POLAND
Przejdź do treści

Menu główne:

PARTNERZY
-

aranow packaging machinery


 
Założona w 2003 roku w Hiszpanii firma aranow packaging machinery specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wielorzędowych, pionowych maszyn pakujących do opakowań jednostkowych (saszetki oraz saszetki typu stick pack).
Integrują swoje maszyny z pakowaczkami, kartoniarkami itd. Maszyny aranow pakują granulaty, proszki, płyny czy produkty gotowe na sztuki.

Firma aranow packaging machinery oferuje również pełen zakres szkoleń i usług wsparcia produkcji swoim Klientom z rynków farmaceutycznych, przetwórstwa mleka, spożywczego, kosmetycznego oraz innych.

pobierz prezentację [PDF] >>
-

CARIBA Srl


Od ponad 30 lat CARIBA Srl stanowi punkt odniesienia dla przedsiębiorców poszukujących producentów wyjątkowo elastycznych, automatycznych maszyn kartonujących oferowanych wraz z wysoko spersonalizowanymi rozwiązaniami.

Przez ten czas CARIBA wzbogaciła swoje doświadczenia w projektowaniu i konstruowaniu technologicznie zaawansowanych rozwiązań, oferując szeroką gamę swoich kartoniarek producentom farmaceutyków, kosmetyków, detergentów, urządzeń elektronicznych, AGD, żywności, koopakerom.

Dziś gama maszyn formujących, zamykających i kartonujących CARIBA ustawionych w kompletne linie pakujące stanowi idealne rozwiązanie dla firm celujących w wysoką elastyczność produkcji i małą utratę wartości w czasie.

CARIBA spełnia oczekiwania rynków oferując dedykowane rozwiązania kartoniarek sektorowi farmaceutycznemu, kosmetycznemu i spożywczemu.

 • Sektory farmaceutyczny i suplementów diety wymagają wysokich wydajności, najwyższych standardów jakościowych, elastyczności i dokładności inżynierskiej, które są zakorzenione w filozofii tworzenia maszyn CARIBA;
 • W przemyśle kosmetycznym kluczowymi cechami kartoniarek są krótkie czasy przezbrajania i maksymalne zakresy wielkości formatów. Wszystkie kartoniarki CARIBA je posiadają lub są w stanie do nich się dostosować. Od kartoniarek pionowych przystosowanych do słoików z kremami, flakonów z lotionami i perfumami, po poziome, zbudowane w konstrukcji balkonowej do pakowania tubek, mydeł, saszetek z chusteczkami higienicznymi, cieni do powiek, kredek i szminek. Kartoniarki CARIBA są bardzo elastyczne w zakresach wielkości opakowań.
 • Zastosowanie w przemyśle spożywczym jest szerokie i CARIBA posiada bogatą historię referencji, demonstrując tym samym pasję łączącą tę gałąź produkcji z CARIBA. Od półautomatycznych po w pełni zautomatyzowane rozwiązania do pakowania torebek herbacianych, saszetek i kapsułek z kawą, torebek, pakietów blistrowych, słodyczy, czekoladek, ciastek, puszek oraz innych miękkich i sztywnych produktów. CARIBA radzi sobie tymi produktami i może zaoferować tackarki (tray packers), kartoniarki zbiorcze oraz kartoniarki jednostkowe

Kartoniarki CARIBA pracujące w ruchu przerywanym i ciągłym, kartoniarki zbiorcze bocznego zasilania są przystosowane do pakowania tubek, fiolek, ampułek, strzykawek, torebek i blistrów. Maszyny CARIBA można łatwo zintegrować z maszynami poprzedzajacymi i następującymi, zapewniając tym samym kompletne i kompaktowe systemy.

CARIBA uważnie śledzi zmieniające się trendy rynkowe i potrafi się do nich szybko dostosować. CARIBA oferuje rozwiązania szyte na miarę m.in. do takich produktów jak: karma zwierzęca, małe metalowe przedmioty, karty do gry, przedmioty użytku domowego, inne.
pobierz prezentację [PPS] >>
-

CREMER Speciaalmachines B.V.


Cremer Speciaalmachines B.V. jest firmę holenderską wyspecjalizowaną w projektowaniu i produkcji systemów do liczenia i pakowania produktów. Od jej założenia w 1949 roku firma Cremer uzyskała pozycję wiodącego producenta systemów liczenia i pakowania dla przemysłu farmaceutycznego, rolnego, cukierniczego, spożywczego i innych przemysłów na całym świecie. Firma Cremer jest bez wątpienia marką o największym rozgłosie w przemyśle maszyn liczących i pakujących.

Po jej założeniu w 1949 roku, firma Cremer rozwijała ustawicznie swoje maszyny liczące i w 1981 stworzyła pierwszą na świecie wielokanałową elektroniczną maszynę liczącą tabletki i kapsułki i napełniającą buteleczki. Dzisiaj są one używane w niemal wszystkich większych firmach farmaceutycznych na świecie. Liczarki Cremer są znane ze swojej dokładności i niezawodności, prostocie ich utrzymania w czystości i niskich kosztów utrzymania. Wszystkie liczarki farmaceutyczne są skonstruowane z materiałów zatwierdzonych przez FDA (Food and Drug Administration) i zaprojektowane zgodnie z wytycznymi CE i GMP (Good Manufacturing Practice). System operacyjny wyposażony jest w ekran dotykowy spełniający wymagania ‘21CFR część 11’, zapewniając kompletny system sterowania.

pobierz prezentację [PPS] >>
-

CUBE GEL


Założony w 2007 roku koreański CUBE GEL jest producentem maszyn i linii technologicznych do produkcji miękkich kapsułek. W ofercie znajdują się zarówno maszyny do R&D, jak i maszyny o wydajnościach przemysłowych. Umożliwiają one wytwarzanie kapsułek w otoczkach żelatynowych, roślinnych oraz z agaru.

Ponadto w ofercie są takie maszyny peryferyjne jak:
 • Topielniki
 • Zbiorniki na żelatynę i wypełnienia (lekarstwa)
 • Młynki koloidalne
 • Homogenizatory
 • Mieszalniki kolorów
 • Bębny suszące
 • Tacki
 • Maszyny do mycia kapsułek
 • Maszyny polerujące
 • Sortery
 • Drukarki laserowe

pobierz katalog [PPS] >>
-

LabTech S.C.


Przedsiębiorstwo LabTech S.C., jest autoryzowanym serwisem technicznym Innovative Industrial Solutions Poland specjalizującej się w utrzymaniu, konserwacji i naprawie koreańskich maszyn firmy SEJONG Pharmatech Co Ltd., takich jak: granulatory, wieże fluidyzacyjne, tabletkarki, powlekarki, kapsułkarki.

Ponadto firma LabTech S.C. zajmuje się:
 • kontrolą i kalibracją maszyn, urządzeń i przyrządów pomiarowych,
 • pomiarami wartości fizycznych,
 • nadzorem metrologicznym nad wagami,
 • kwalifikacją maszyn, urządzeń, przyrządów i systemów,
 • mappingiem temperatury i wilgotności w cieplarkach, komorach klimatycznych, pomieszczeniach produkcyjnych i magazynowych,
 • serwisem technicznym innych maszyn i urządzeń.

LabTech S.C.
ul. Obrońców Warszawy 4
99-300 Kutno

tel: 728 331 255, e-mail: krzysztof@labtech.info.pl
tel: 667 161 917, e-mail: mariusz@labtech.info.pl

Więcej informacji o LabTech S.C. znajdziesz na www.labtech.info.pl

-

OPTEL


Założona 25 lat temu firma OPTEL jest globalnym liderem dostarczającym rozwiązania z zakresu serializacji i agregacji. OPTEL i jej pracownicy dysponujący dogłębną profesjonalną wiedzą z zakresu wielu dyscyplin tworzą firmę inżynieryjną z silnym ukierunkowaniem na innowacyjność, co przekłada się na najwyższą wartość i najwyższy poziom usług dla naszych klientów. Obecnie ponad 300 linii pakujących na całym świecie zostało wyposażonych przez OPTEL w rozwiązania służące do serializacji i agregacji.

OPTEL czerpie intensywnie z doświadczeń współpracy z wszystkimi bieżącymi producentami wyposażeń linii pakujących, włączając w to takie firmy, jak Aylward, Bosch, Domino, Marchesini, Newman, NJM Packaging, IMA, Uhlmann, Videojet, Weiler, itd. OPTEL rozumie nowe wyzwania wynikające z wdrażania serializacji i agregacji na istniejących liniach pakujących w różnych konfiguracjach.

Przewagi konkurencyjne:
 • Otwarta architektura rozwiązań oferowanych przez OPTEL pozwala na szybką reakcję i adaptację w przypadku jakichkolwiek przyszłych zmian w uregulowaniach prawnych w Państwa kraju. Dodatkowe funkcje, właściwości obsługi lub nowe typy urządzeń mogą być integrowane szybko i łatwo.
 • Ta wymieniona już wyżej otwarta architektura rozwiązań OPTEL osłabia także naturalne ryzyka systemów firmowych i minimalizuje zależność dostawcy oraz sytuacje konieczności zdania się na konkretnego producenta. Nowi sprzedawcy i moduły mogą być integrowane bez potrzeby przebudowy i ponownej konfiguracji całych systemów. Nasze rozwiązania są całkowicie niezależne, a równocześnie w pełni bezpieczne i nadające się do kompletnej konfiguracji, aby pracować jako rozwiązania wolno-stojące lub wbudowane w Państwa aktualny krajobraz ERP (Enterprise Resource Planning - planowanie zasobów przedsiębiorstwa).
 • Aby wypromować ustanowienie standardów Track & Trace, firma Optel Vision zainicjowała Okrągły Stół zagadnień Otwartej Architektury Track & Trace: 105 uczestników z przemysłu farmaceutycznego wzięło udział w pierwszej sesji we Frankfurcie we wrześniu 2014 roku. Ta sesja doprowadziła do utworzenia Grup Komunikacji w zakresie Standardów dotyczących Otwartej Serializacji (Open SCS), które skupiały się na standaryzacji wymiany danych w zakresie serializacji i agregacji na liniach pakujących, włączając w to także czynności serializacji opakowań w łańcuchu dostaw (Distribution Center – Centrum Dystrybucji (DC), magazyn, itd.).
-

R.DECKERT GmbH


Obszar specjalizacji firmy R.DECKERT GmbH: projektowanie pod klucz dla farmaceutycznych technologii pakowania form suchych i mokrych. Są to pojedyncze maszyny, monobloki i linie rozlewnicze, linie proszkowe i linie liczarkowe. Zastosowanie swoje znajdują, poza przemysłem farmaceutycznym, również w przemyśle kosmetycznym, chemicznym i mleczarskim.

Rozwiązania R.DECKERT prezentują się w formie modularnych urządzeń do napełniania i pakowania tabletek, kapsułek, drażetek, proszków, płynów i past. Wykorzystując najnowsze technologie do kontrolowanego procesu mycia i kwalifikowanego dozowania, R.DECKERT wyznacza nowe standardy w przemyśle farmaceutycznym, które gwarantują Wam i Waszym Klientom zarówno dokładne jak i powtarzalne rezultaty. Maszyny, monobloki i linie wyposażone są w indywidualne, modularne urządzenia do procesów mycia, zasilania wacikami, osuszania, napełniania, ważenia, zakręcania i etykietowania. Systemy są konfigurowane według potrzeb i życzeń Klienta.

R.DECKERT oferuje dedykowane rozwiązania szyte na miarę, do osiągania złożonych celów oraz zapewnia systemy kodowania serii na opakowaniach wtórnych.

Poszczególne maszyny: sortowniki, przedmuchiwarki, rozlewaczki, liczarki, dozownice proszkowe, zamykarki, etykieciarki są konstrukcji modularnej, zaprojektowane dla sztywnych plastikowych i szklanych opakowań bezpośrednich. Są kompatybilne z różnymi technologiami zamykania.

Nowa generacja maszyn obejmuje projekt, layout i najwyższej klasy inżynierię, np. transport pojemników bez użycia formatów oraz sprawdzanie obecności produktu. Ekonomiczne w użytkowaniu.

R.DECKERT jest graczem zespołowym, strategicznym i pragmatycznym Partnerem rozwiązującym problemy. Innowacyjny, zorientowany na Klienta, efektywny i łatwy w kontaktach z nowym globalnym światem. Kreatywne podejście do produktu i rozwoju zastosowań zapewni Klientom pozycję na konkurencyjnych rynkach.

pobierz prezentację [PPS] >>
-

SEJONG PHARMATECH Co. Ltd


Jako wyspecjalizowana firma, SEJONG Pharmatech Co. Ltd, posiada trzydziestoletnie doświadczenie w doskonaleniu skumulowanego know-how w wytwarzaniu innowacyjnych i wysokowydajnych maszyn farmaceutycznych.

Będąc dostawcą wysokowydajnych maszyn farmaceutycznych do przeszło 80 krajów, SEJONG Pharmatech Co. Ltd regularnie poddaje się ocenie i certyfikacji jakościowej powołanych agencji, za zgodność z warunkami GMP i specyfikacjami Klienta w różnych krajach.

SEJONG Pharmatech Co. Ltd oferuje linie granulacyjne, granulatory, wieże fluidyzacyjne, tabletkarki, powlekarki i kapsułkarki.

Priorytetem jest danie Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewności. Aby to osiągnąć bezustannie koncentrujemy się na dostosowywaniu urządzeń do zmieniających się uregulowań prawnych na poszczególnych rynkach oraz na innowacjach.

SEJONG Pharmatech Co. Ltd celuje by dostarczać najlepsze możliwie produkty, odpowiadając Klientom na pogoń za wysoko innowacyjnym sprzętem, który zabezpieczy szeroki zakres technologicznej i mechanicznej doskonałości.

pobierz prezentację [PPS] >>
-
DOŁĄCZ
do naszej listy mailingowej
ADRES:
Innovative Industrial Solutions Poland
Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4/19
00-621 Warszawa (Polska)
DZWOŃ
+48 607 451 793
PISZ
wz@iisolutions.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego