Linie liczarkowe - Maszyny, linie procesowe i pakujące

logotyp iisp
INNOVATIVE INDUSTRIAL SOLUTIONS POLAND
Przejdź do treści
Maszyny oraz kompletne linie
procesowe i pakujące
______________________________
-


LINIE LICZARKOWE

Z biegiem lat CREMER zbudował silną pozycję rynkową dla swoich maszyn liczących w różnych sektorach przemysłu. Firmy, które wymagają wysokiej dokładności liczenia i dużych prędkości liczenia i pakowania swoich produktów, szybko zwracają się do CREMER. Sektor farmaceutyczny ma kluczowe znaczenie: odpowiednia liczba tabletek w pojemniku lub butelce jest bezwzględnym wymogiem.

 
 
CREMER ma odpowiednie rozwiązania w tym zakresie, ale klienci farmaceutyczni chcą więcej. Coraz częściej proszą o rozwiązania „pod klucz”. Również w przypadku tych kontaktów biznesowych CREMER ma udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu wszystkimi obawami klientów, przejmując pełną kontrolę i odpowiedzialność - od zakupu do dostawy.

LICZARKA CF-622


Innowacyjny i opatentowany moduł liczący CF-622 stanowi wynik intensywnych prac projektowaych i konstrukcyjnych. Jego wąska i modułowa konstrukcja pozwala na zastosowanie różnej ilości modułów liczących w celu precyzyjnego zaspokojenia Państwa zapotrzebowania w zakresie wydajności w Państwa systemie liczącym i napełniającym.

Płyty wibracyjne i dozujące produkt z serwonapędem zapewniają szybki i stały przepływ produktu przez wprowadzenie zaledwie kilku nastaw. Sześć klapek rozdzielających produkt oraz dwie dodatkowe klapki wyładowcze, wszystkie z serwo-sterowaniem, zapewniają CF 622 jej niezwykłą prędkość do 45 wyładowań na minutę z przeciętną ilością 100 zliczeń.

CF-622 jest łatwa do umycia i generalnie nie wymaga jakichkolwiek części formatowych dla tabletek i kapsułek odmiennych wielkości. Dzięki zgodności z GMP i modułowej konstrukcji, demontaż części wchodzących w kontakt z produktem w celu ich umycia nie wymaga użycia narzędzi, ani specjalnych umiejętności i nie trwa dłużej niż 1-2 minuty. Części wchodzące w kontakt z produktem wykonane są z materiałów o jakości spożywczej i nadają się do mycia w autoklawie. Dodatkowe wózki ułatwiejące czyszczenie mogą zostać zastosowane do wygodnego czyszczenia i przechowywania części wchodzących w kontakt z produktem.

pobierz ulotkę >>
 • Prowadnik dozowania produktu z serwo-sterowaniem
 • Napęd płyty wibracyjnej niewymagający konserwacji
 • Wykrywanie produktu przy zastosowaniu podczerwieni
 • Rozdzielacz i klapki wyładowcze z serwo-sterowaniem
 • Wibracje z serwo-sterowaniem
 • Konstrukcja zgodna z GMP
 • Aż do 45 wyładowań na minutę przy przeciętnym zliczaniu 100
 • Prosta do czyszczenia

LICZARKI TABLETEK O WYSOKIEJ WYDAJNOŚCI

CFI-622


System liczenia i napełniania tabletkami pojemników o wysokiej prędkości CFI-622 składa się z pojedynczej ramy głównej ze zmienną ilością modułów liczących CF-622. Aktualnie dostępne są trzy wielkości ram, wspierających 4, 6 lub 8 modułów. Ale możliwe jest wyprodukowanie i dostarczenie także większej ramy, mieszczącej do 10 modułów.

Maszyna ma bardzo niewielkie gabaryty, dzięki czemu można ja łatwo przystosować do dowolnych warunków produkcyjnych. System napełniania pojemników CFI-622 jest prosty w obsłudze przy minimalnej ilości nastaw. Moduły mogą zostać łatwo wymontowane z ramy głównej w celu czyszczenia lub konserwacji. Z minmalną ilością części formatowych i prostym sposobem zarządzania recepturami system może zostać szybko zmieniony bez użycia narzędzi przez jednego operatora.
pobierz ulotkę >>
Rewolucyjny system napełniania w ruchu IMFS (In Motion Filling System) zapewnia kontrolowane i stabilne obsługiwanie pojemników z krótkimi jednonitkowymi transporterami na wejściu i wyjściu; bez potrzeby buforowania pojemników.

LICZARKI TABLETEK O ŚREDNIEJ WYDAJNOŚCI

CFS-622


CFS-622 stanowi długo oczekiwaną odpowiedź na wciąż wzrastającą potrzebę przemysłu farmaceutycznego zapewnienia zwiększonej produkcji, efektywności i zmniejszonych potrzeb w zakresie zajmowanej powierzchni. Napełniając aż do 200 buteleczek na minutę, CFS-622 łatwo zwiększa wydajność jakiejkolwiek konwencjonalnej linii napełniającej buteleczki o 150%.

Przy niewielkiej jedynie ilości części formatowych CFS-622 jest zdolna zliczać tabletki i kapsułki niemalże każdego rodzaju i napełniać niemal wszelkiego rodzaju butelki plastikowe lub szklane; okrągłe, owalne lub prostokątne. Jej konstrukcja zgodna z GMP pozwala na szybkie i łatwe czyszczenie podczas, gdy całkowicie przezroczysta obudowa pozwala na dobry dostęp i gwarantuje całkowite bezpieczeństwo pracy.
CFS-622 może zawierać w sobie aż do czterech modułów liczących, w zależności od wymaganej wydajności.

Dzięki małym gabarytom może być łatwo zintegrowana z dowolna nową lub istniejącą linią pakowania w buteleczki
-

MONOBLOK LICZARKOWYR.DECKERT TVM 738/E  z modułem CREMER CF-622


Monoblok liczarkowy firmy R.DECKERT typ TVM 738/E z modułem CF-622 firmy CREMER
to wydajności 50 butelek (o średnicy 80 mm i wysokości do 200 mm) na minutę.
pobierz ulotkę >>
Możliwe stacje na kole gwieździstym to:
 • Wejście pustych butelek / pojemników;
 • Przedmuch;
 • Kamera;
 • Ważenie tara;
 • Napełnianie odliczonych produktów;
 • Ważenie brutto;
 • Drukowanie;
 • Zakręcanie;
 • Dokręcanie;
 • Etykietowanie;
 • Kamera OCR/OCV oraz do weryfikacji kodów;
 • Wyjście napełnionych prawidłowo
  butelek / pojemników;

 • odrzut.
-
Wróć do spisu treści