+48 607 451 793

STRONA

 GŁÓWNA

KARTRYDŻ

LINIE

MASZYNY

PARTNERZY

INSPEKCJA

SERIALIZACJA

NOWOŚCI:

KONTAKT

Cremer Speciaalmachines B.V. jest naszym nowym Partnerem.

 

Po jej założeniu w 1949 roku, ustawicznie rozwijała swoje maszyny liczące, by w 1981 stworzyć pierwszą na świecie wielokanałową elektroniczną maszynę liczącą tabletki i kapsułki oraz napełniającą buteleczki. Dzisiaj są one używane w niemal wszystkich większych firmach farmaceutycznych na świecie. Liczarki Cremer są znane ze swojej dokładności i niezawodności, prostocie ich utrzymania w czystości i niskich kosztów utrzymania. Wszystkie liczarki farmaceutyczne są skonstruowane z materiałów zatwierdzonych przez FDA (Food and Drug Administration) i zaprojektowane zgodnie z wytycznymi CE i GMP (Good Manufacturing Practice). System operacyjny wyposażony jest w ekran dotykowy spełniający wymagania ‘21CFR część 11’, zapewniając kompletny system sterowania.

IISP: MASZYNY PROCESOWE, MASZYNY PAKUJĄCE ORAZ KOMPLETNE LINIE RENOMOWANYCH PRODUCENTÓW, ROZWIĄZANIA DO INSPEKCJI SERIALIZACJI I AGREGACJI ORAZ CARTRIDGE DO DRUKAREK PRZEMYSŁOWYCH

 

Witamy na oficjalnej witrynie internetowej Innovative Industrial Solutions Poland. Firma oferuje  nowoczesne rozwiązania technologii produkcji i pakowania dla przemysłów farmaceutycznego, kosmetycznego, chemicznego i spożywczego. Posiadamy również urządzenia i rozwiązania do inspekcji, serializacji i agregacji. Ofertę uzupełniają cartridge do drukarek przemysłowych.

 

Oferowane maszyny są znane w Polsce oraz na rynkach europejskich i globalnych. Charakteryzują się nowoczesnością, wysoką jakością wykonania, elastycznymi wydajnościami, krótkimi czasami przezbrojeń oraz referencjami od małych, średnich i największych Partnerów.

 

W aktualnej ofercie posiadamy:

 

Cartridge do drukarek zamontowanych na liniach pakujących

Kompletne rozwiązania do inspekcji, serializacji i agregacji

Granulatory, wieże fluidyzacyjne, tabletkarki, powlekarki, kapsułkarki (twarde i miękkie)

Blistkarki, dozwownice proszkowe, liczarki, rozlewaczki, saszetkarki, maszyny stick-pakujące,  kartoniarki jednostkowe, pośrednie i zbiorcze, tubiarki.

Kompletne linie: granulacyjne, liczarkowe, proszkowe, rozlewnicze, blistkarkowe, saszetkowe, stick-pakowe, tubiarkowe, inne.

Wszystkie oferowane maszyny i urządzenia są nowoczesne, spełniają warunki GMP, posiadają gwarancje i serwis producenta.

 

Aby dowiedzieć się więcej na temat sprzedawanych przez nas urządzeń, zapraszamy do bliższego zapoznania się z materiałami dostępnymi na stronie lub w kontakcie bezpośrednim, do czego gorąco zachęcamy.

 

STARSZE WPISY

 

18-01-2016        Etykieciarka DEM do serializacji butelek i pojemników

18-01-2016        DTT200 Track&Trace kartoników

12-08-2015        Liczarki Cremer Speciaalmachines B.V.

12-08-2015        Serializacja + Track & Trace